21.11.2012 14:13:00

Vodafone Yılbaşı Kampanyası

Vodafone Yılbaşı kampanyası kapsamında Vodafone Forum’da 2 hafta arayla sorulacak soruları cevaplayıp, iletilerinizle kral puan kazanmak için yarışıyorsunuz ve en güzel hediyeleri kapıyorsunuz.

Vodafone'nin yapmış Olduğu Yılbaşı Kampanyası

Vodafone'nin yapmış olduğu 2013 Vodafone Yılbaşı Kampanyası avantaj imkanları ile devam ediyor. Vodafone Forum’da iletişim isteğinizi yazın, yılbaşında en iyi hediyeyi siz kazanın. 16 Kasım 2012 ve 28 Aralık 2012 tarihleri arasında Vodafone Forum’da 2 hafta arayla sorulacak soruları cevaplayın, iletilerinizle kral puan kazanmak için yarışın ve en güzel hediyeleri kapın. Yarışma 16 Kasım 2012 tarihinde en akıllı telefonun sizce hangisi olduğu sorusuyla başlıyor. Vodafone Yılbaşı Kampanyası 16 Kasım 2012 ve 28 Aralık 2012 tarihleri arasında geçerliliği devam etmektedir.

En çok kral puanı toplayan müşterilerden;

 Birinciye: 1 adet Samsung Galaxy S III (16 GB, mavi)

İkinciye: 5 ay boyunca 4 GB internet

Üçüncüye: 3 ay boyunca 1 GB internet kazanacak.

Vodafone Yılbaşı Kampanyası

Yarışmaya başlayıp soruların yayınlanacağı tarihler: 16 Kasım Cuma, 30 Kasım Cuma, 14 Aralık Cuma - Yeni bir soru yayınlandıktan sonra da daha önce yayınlanmış sorulara cevap, cevaplara da Kral Puanı alabilirsiniz.

Vodafone çalışanları ve çalışanlarının 1. Derece akrabaları yarışmaya katılamaz katılsalar bile hediyelerden yararlanamazlar.

Vodafone Yılbaşı Kampanyası Detayları şöyledir:

Yarışmaya sadece Vodafone’un bireysel faturalı ve ön ödemeli aboneleri kesinlikle katılmalıdır. Bunun dışında katılım göstermiş olan kullanıcıların iletileri değerlendirmeye alınmayacak dır.

Bu Yarışma 6 hafta sürecektir. 6 hafta boyunca 2’şer haftada bir Vodafone Forum Ekibi tarafından toplam 3 başlık açılarak kazanmak isteyenlerin o başlıklar altında yazılar girmesi söylenecektir. Kullanıcıların her başlıkta girecekleri, başlıkta sorulan ya da istenen bilgiye cevap olarak girilmiş 1 iletinin Kral Puanları dikkate alınacaktır. Diğer kullanıcılara cevap olacak yazacakları iletilerin ya da başlıkla ilgisi olmayan iletilerin kral puanları dikkate alınmayacaktır. yarışmacılar yarışma boyunca iletilerinin içeriklerinde istedikleri gibi değiştirme yapabilirler.

Bu kampanya dahilinde kendi iletisine Kral Puanı almak için yeni hesaplar açıp, kendisine Kral Puanı veren kullanıcılar tüm yarışma sürecinde değerlendirmede diskalifiye otamaktadır. Bu kullanıcılar Vodafone Forum Ekibi’nin alacağı karara göre Vodafone Forum’dan uzaklaştırılabilir.

Girdiği iletilerde Vodafone Forum Kuralları’na uygun olmayan, Vodafone Forum Ekibi tarafından yarışmaya hak kazanmayan kullanıcılar reklam,küfür, hakaret vb. gibi içerikler bulunan kullanıcıların bu iletileri yok edilecektir. ve Vodafone Forum’un moderasyon sürecine dahil olacaklardır

Yarışma süreci boyunca tüm başlıklara girdiği iletilerde, en fazla Kral Puanı toplayan kullanıcılardan;

1.ye 1 adet amsung Galaxy S3 16 GB (Pebble Blue)

2.ye 5 ay boyunca her ay 4 GB internet

 3.ye 3 ay boyunca her ay 1 GB internet hediye edilecektir. -

Vodafone uygun gördüğü şartlarda kampanya katılım koşullarını değiştirme hakkına sahildir.