19.11.2013 12:41:00

World GittiGidiyor.com Kampanyası

World GittiGidiyor.com Kampanyası 11 Kasım - 31 Aralık 2013 tarihleri arasında geçerlidir.

World GittiGidiyor.com Kampanyası

WorldCard'in başlatmış oldugu GittiGidiyor.com Kampanyası World'e özel 500 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL, 1.000 TL ve üzeri harcamalarınızda 100 TL Worldpuan hediye. Üstelik peşin fiyatına 12 taksit yapma avantajları sunuyor.

World GittiGidiyor.com Kampanyası Koşulları

Kampanya 11 Kasım - 31 Aralık 2013 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya kapsamında tek seferde yapılacak 500 - 999 TL arasındaki peşin veya taksitli alışverişlerde 50 TL Worldpuan, tek seferde yapılacak 1.000 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerde ise 100 TL Worldpuan hediye edilecektir. Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında geçerli olacaktır.

Bu avantajlı promosyondan her müşteri bir kez Worldpuan kazanma hakkına sahiptir. World GittiGidiyor.com Kampanyası kapsamında kazanılacak maksimum Worldpuan tutarı 100 TL olacaktır. Kazanılan Worldpuan'lar 11 Ocak 2014 tarihine kadar kredi kartlarına yüklenecektir.

Worldpuan'ların son kullanma tarihi 20 Ocak 2014'tür. Kullanılmayan Worldpuan'lar 21 Ocak 2014 tarihi itibari ile geri alınacaktır.

Business kartlar, banka kartları ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. World GittiGidiyor.com Kampanyası , GitiGidiyor.com'da yer alan "Seyahat", "Otomobil", "Motosiklet ve Aksesuar", "Ziynet ve Külçe Altın" ve "Emlak" dışındaki tüm kategorilerdeki ürünlerde geçerlidir.

Bu avantajlı promosyon Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte TEB ve Vakıfbank Worldcard'lar dahildir. Yapı Kredi ve GittiGidiyor.com kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

World GittiGidiyor.com Kampanyası sadece World Üye İşyerleri'nde geçerlidir. Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri'nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.

World GittiGidiyor.com Kampanyası hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.


World KampanyalarıWorld Markası veya World GittiGidiyor.com Kampanyası ile ilgili World Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

World

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.World GittiGidiyor.com Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
 Diğer World KampanyalarıWorld Mart Fatura Ödeme Talimatı İndirim Kampanyası

World Mart Fatura Ödeme Talimatı İndirim Kampanyası World card Mart ayında Otomatik ödeme talimatı veren müşterilerine hem fatura takibinden kurtarıyor hem de her fatura için 10 TL puan kazandırmış oluyor....

Devamı...

​World Kış Fırsatı 50TL Worldpuan Kampanyası

​World Kış Fırsatı 50TL Worldpuan Kampanyası Sömestir tatili ve Şubat boyunca Worldcard'ınızla gıda marketi, giyim, eğitim ve restoran sektörlerinde yapacağınız ilk 100 TL’lik harcamalarda sonra tek seferde yapacağınız her 100 TL’lik harcamalara 10 TL, toplamda 50 TL Worldpuan bedava....

Devamı...

World Alışveriş Asistanı ile 25TL Worldpuan Kampanyası

World Alışveriş Asistanı ile 25TL Worldpuan Kampanyası Alışveriş Asistanı uygulamasında yer alan alışveriş merkezlerindeki teknoloji ve beyaz eşya mağazalarından tek seferde 250 TL ve üzeri harcamaya 25 TL Worldpuan kazanma fırsatı sunuyor....

Devamı...

World Real Alışverişlerinde 20 TL Worldpuan Hediye Kampanyası

World Real Alışverişlerinde 20 TL Worldpuan Hediye Kampanyası 17 Ocak – 16 Şubat 2015 tarihleri arasında World ile Real'de yapılacak toplam 200 TL ve üzeri tek çekim harcamalarınıza 20 TL Worldpuan hediye edilecektir....

Devamı...

World Kış fırsatı 50TL Worldpuan Kampanyası

World Kış fırsatı 50TL Worldpuan Kampanyası Sömestir tatili ve Şubat boyunca Worldcard'ınızla gıda marketi, giyim, eğitim ve restoranlarda yapacağınız ilk 100 TL’lik harcamalarınızdan sonra tek seferde yapacağınız her 100 TL’lik harcamamanıza 10 TL, toplamda 50 TL Worldpuan...

Devamı...

Tüm World Kampanyaları
Kelimeler: world card kampanyası, world alışveriş kampanyası, world 2014 kampanyası, world promosyon kampanyası, world gittigidiyor.com kampanyası