19.11.2013 12:41:00

World GittiGidiyor.com Kampanyası

World GittiGidiyor.com Kampanyası 11 Kasım - 31 Aralık 2013 tarihleri arasında geçerlidir.

World GittiGidiyor.com Kampanyası

WorldCard'in başlatmış oldugu GittiGidiyor.com Kampanyası World'e özel 500 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL, 1.000 TL ve üzeri harcamalarınızda 100 TL Worldpuan hediye. Üstelik peşin fiyatına 12 taksit yapma avantajları sunuyor.

World GittiGidiyor.com Kampanyası Koşulları

Kampanya 11 Kasım - 31 Aralık 2013 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya kapsamında tek seferde yapılacak 500 - 999 TL arasındaki peşin veya taksitli alışverişlerde 50 TL Worldpuan, tek seferde yapılacak 1.000 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerde ise 100 TL Worldpuan hediye edilecektir. Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında geçerli olacaktır.

Bu avantajlı promosyondan her müşteri bir kez Worldpuan kazanma hakkına sahiptir. World GittiGidiyor.com Kampanyası kapsamında kazanılacak maksimum Worldpuan tutarı 100 TL olacaktır. Kazanılan Worldpuan'lar 11 Ocak 2014 tarihine kadar kredi kartlarına yüklenecektir.

Worldpuan'ların son kullanma tarihi 20 Ocak 2014'tür. Kullanılmayan Worldpuan'lar 21 Ocak 2014 tarihi itibari ile geri alınacaktır.

Business kartlar, banka kartları ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. World GittiGidiyor.com Kampanyası , GitiGidiyor.com'da yer alan "Seyahat", "Otomobil", "Motosiklet ve Aksesuar", "Ziynet ve Külçe Altın" ve "Emlak" dışındaki tüm kategorilerdeki ürünlerde geçerlidir.

Bu avantajlı promosyon Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte TEB ve Vakıfbank Worldcard'lar dahildir. Yapı Kredi ve GittiGidiyor.com kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

World GittiGidiyor.com Kampanyası sadece World Üye İşyerleri'nde geçerlidir. Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri'nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.

World GittiGidiyor.com Kampanyası hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.


World KampanyalarıWorld Markası veya World GittiGidiyor.com Kampanyası ile ilgili World Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

World

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.World GittiGidiyor.com Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
 Diğer World KampanyalarıWorldcard Yurt dışı harcamalarınıza 30 TL Fırsatı

Worldcard Yurt dışı harcamalarınıza 30 TL Fırsatı 0 TL Fırsat kampanyası kapsamında Worldcard'ınız ile yurt dışında yapacağınız 150 TL ve üzeri 3. harcamanıza 30 TL Worldpuan bedava....

Devamı...

Worldpuan Yurt dışı Alışverişlerine 30 TL İndirim

Worldpuan Yurt dışı Alışverişlerine 30 TL İndirim 11 Nisan 2016 – 1 Mayıs 2016 tarihleri arasında geçerlidir. Worldpuan Yurt dışı Alışverişlerine 30 TL İndirim kapsamında yurt dışında yapılan 150 TL ve üstü 3. işleme 30 TL Worldpuan verilecektir. ...

Devamı...

Worldcard Survivor Worldpuan Fırsatı

Worldcard Survivor Worldpuan Fırsatı Survivor yarışmalarıyla ilgili en doğru tahminlerle en yüksek puanı toplayan ilk 25 kişiye her hafta 75 TL Worldpuan hediye edilecektir....

Devamı...

WorldCard Yapı Kredi Cüzdan Fırsatı

WorldCard Yapı Kredi Cüzdan Fırsatı Yapı Kredi Cüzdan ile World'ün fırsatlarla dolu dünyasından faydalanabilir, her an her yerde kart bilgilerinizi kontrol edebilir, harcamalarınızda ödemenizi cep telefonunuzdan hızlıca yapabilirsiniz....

Devamı...

Worldpuan 75 TL Bonus Fırsatı

Worldpuan 75 TL Bonus Fırsatı Market, giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, kozmetik, aksesuar, kuyum, optik, saat, elektronik marketler ve beyaz eşya sektörlerindeki Yapı Kredi World Üye İşyerleri’nde ilk 100 TL’lik harcamadan sonra tek seferde yapılan her 100 TL’lik harcamaya 10 TL, to...

Devamı...

Tüm World Kampanyaları
Kelimeler: world card kampanyası, world alışveriş kampanyası, world 2014 kampanyası, world promosyon kampanyası, world gittigidiyor.com kampanyası