09.09.2016 16:46:00

Yapı Kredi Emekli Maaşınıza 300 TL Puan Kazanma Fırsatı

Emekli maaşını 36 ay boyunca Yapı Kredi'den alma sözü veren müşteriler 300 TL puan kazanma fırsatı yakalıyorlar. Ayrıca bunun yanında Yapı Kredi Emeklilik Paketi fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Emekli Maaşına 300 TL Puan Fırsatı

Yapı Kredi ile emekli maaşınızı 36 ay taahhütlü Yapı Kredi bankasından alırsanız 300 TL puan kazanabilir ve bunun yanı sıra Yapı Kredi Emeklilik Paketi avantajlarından Ücretsiz Acil Medline Sağlık Hizmeti Üyeliği'de hediye olarak verilmektedir. Fırsat emekli maaşını Yapı Kredi'den alan ya da Yapı Krediye taşıyan tüm Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur emeklileri için geçerlidir. Ayrıca Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur emeklileri sadece kimlik belgesi ile şubelere başvurdukları taktirde maaşlarını Yapı Kredi bankasından almaya başlayabilirler.

Emekli Maaşına 300 TL Puan Fırsatı Detayları

Fırsatın koşullarını sağlayarak katılım sağladığınız durumda, kampanya ödülü 300 TL Worldpuan peşin olarak, maaşınızı almaya başladığınız ayı takip eden ay sonunda sahip olduğunuz Yapı Kredi Kredi Kartı veya Yapı Kredi Banka Kartı'nıza Worldpuan olarak yüklemesi sağlanacaktır. Fırsattan, koşulları sağlayan ilk 25.000 emekli faydalanabilecektir.

Fırsattan yararlanabilmek için aylık emekli maaşınızın minimum 500 TL olması, 3 aylık ödenen maaşlar için minimum 1.500 TL olması ve Yapı Kredi Bankası aracılığı ile SGK maaş ödemesini almanız gerekmektedir

Fırsatın başlangıç tarihinden itibaren şubelerden Kampanya Başvuru Formu'nu doldurmanız, emekli maaş açılış hesabı açılışıyla alakalı belgeleri imzalamanız gerekmektedir.

Fırsat puanları seyahat programlarında kullanılamaz.

Fırsata katılım tarihinizi takip eden 3 ay içerisinde ilk maaş ödemesini Yapı Kredi'den almış olmanız ve kampanyaya katılım için sahip olunması gereken ürün gruplarından (kredi kartı, esnek hesap ve banka kartı) birine sahip olmanız gerekli ve yeterlidir. Fırsata katılım tarihini takip eden 3 ay içerisinde ilk maaş ödemesini Yapı Kredi'den almış olmanız ve kampanyaya katılım için sahip olunması gereken ürün gruplarından birine sahip olmanız durumlarından biri gerçekleşmediğinde, ödül hakkını kaybedersiniz.

Fırsatta 36 aylık taahhüt süresi boyunca Yapı Krediye yatması gerekmektedir aksi taktirde kazanılan puanların geri alınması sağlanır. 36 ay süresi dolmadan herhangi bir sebeple maaşın ödenmesi durması veya farklı bir kurumdan alınması durumunda herhangi bir bildirime gerek kalmadan verilen puanların Yapı Kredi Kredi Kartı ve/veya Vadesiz TL Mevduat hesabınızdan faiz işletilmeksizin geri alınacaktır. Yapı ve Kredi Bankası A.Ş., kampanya ödül ve koşullarında değişiklik yapma, usul ve esaslarını tek taraflı olarak yeniden belirleme hakkına sahiptir