19.11.2012 11:55:00

Yapı Kredi Otomatik Fatura Ödeme Kampanyası

Yapı Kredi Otomatik Fatura Ödeme kampanyası kapsamında otomatik fatura ödeme talimatı verenler arasında yapılan çekiliş ile 3 IPAD 3 ve 4 IPHONE 4S hediyeleri veriliyor.

Yapı Kredi Bankası'nın yapmış oldu yeni kampanya kapsamında Otomatik fatura ödemeleriniz kazandırıyor.

Bu kampanyaya göre 16 Kasım – 31 Aralık 2012 tarihleri arasında hesabınızdan vereceğiniz otomatik fatura ödeme talimatlarınız kazandırıyor! Kampanya tarihleri arasında kendi faturanızdan otomatik ödeme talimatı veren, hem fatura takip derdinden kurtulucak hem de 3 IPAD 3 ve 4 IPHONE 4S‘ ten birini hediye kazanma şansı kazanıcak! hemde, hesabınızda yeterli para bulunmadığında halde bile Esnek Hesap limitinizden faturalarınız hemen ödenir, gecikme derdiniz olmadan ödemiş olursunuz! Esnek Hesap hakkında detaylı bilgi almak için ve Bu fırsatı kaçırmamak için talimatlarınızı İnternet Bankacılığı veya Telefon Bankacılığı üzerinden hemen verebilir ya da size en yakın Yapı Kredi şubesine gidebilirisiniz.

Yapı kredi bankasının yaptığı bu kampanya kapsamında Ipad 3 ve ya Iphone 4S hediye kazanmak için, yeni talimat verilen faturaların en az bir defa otomatik olarak ilgili hesaptan ödenmesi gerekmektedir.

Kampanya süresince Yapı Kredi müşterileri yeni talimat verdiği her bir otomatik fatura talimatı için bir çekiliş hakkı kazanmaktadır.

Bu kampanya dahilindeki iptal edilip tekrar talimat verilen faturalar kampanya kapsamında değerlendirilemeyecektir.

Yapı kredi Müşterilerinin kredi kartından verilen otomatik fatura ödeme talimatları kampanyaya dahil edilmeyecektir.

Bu Kampanyaya dahil olmak istiyorsanız ilgili fatura için ilk kez talimat verilmiş olmalı ve talimat verilen faturaların ödüllendirme tarihinde aktif statüde bulunmaları gerekir.

Yapı Kredi Bankası yapmış olduğu bu kampanya Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 09.11.2012 tarih ve B.07.1.MPİ.0.13.0.03-255.01.02-3105-11635 sayılı izni ile 16.11.2012 (00:00) - 31.12.2012 (23:59) tarihleri arasında düzenlenmektedir. Kampanya tarihleri arasında, vadesiz hesabından otomatik fatura ödeme talimatı veren Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. bireysel müşterilerine her otomatik ödeme talimatı için 1 çekiliş hakkı verilecektir. Kampanyaya Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. bireysel müşterileri katılabilir. Çekiliş,bu kampanya 08.01.2013 tarihinde saat 12:00’de halka açık şekilde yapacağını duyurmuştur. Bu çekilişte; 4 adet iPhone 4S (16 GB/Hat Kart Hariçtir), 3 adet iPad (4G /wi-fi/ 16 GB) hediye edilecektir. Bir kişi birden fazla hediye kazanamaz.Kazanan kişiler, 15.01.2013 tarihinde Posta Gazetesi’nde ilan edilecektir. İkramiye kazanan asil talihlilerin 30.01.2013, yedek talihlilerin ise 14.02.2013 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. Asil ve yedek talihlilere iadeli taahhütlü posta kanalıyla tebligat yapılacaktır. 18 yaşından küçükler bu kampanyaya katılamazlar, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. çalışanları kampanyaya katılamazlar.

TL Card ile alışverişleriniz esnasında hesabınızda yeterli para olmasa bile ödemeleriniz Esnek Hesap limitiniz dahilinde gerçekleşir. Otomatik Ödeme Talimatı verdiğinizde, ödeme tarihinde hesabınızda yeterli para olmasa da ödemeleriniz Esnek Hesap limitiniz dahilinde ödenmiş olur.

Kampanya ile ilgili detaylı bilgi: Tıklayınız.

 


Yapı Kredi KampanyalarıYapı Kredi Markası veya Yapı Kredi Otomatik Fatura Ödeme Kampanyası ile ilgili Yapı Kredi Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Yapı Kredi

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Yapı Kredi Otomatik Fatura Ödeme Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
 Diğer Yapı Kredi KampanyalarıYapı Kredi Beymen 200TL İndirim Kampanyası

Yapı Kredi Beymen 200TL İndirim Kampanyası Yapı Kredi 16 – 31 Mart 2015 tarihleri arasında müşterileri beymen.com’dan yapacakları 1000 TL ve üzeri alışverişlerde 200 TL anında indirim kazanacak....

Devamı...

Yapı Kredisi ile Tourneo Courier Kampanyası

Yapı Kredisi ile Tourneo Courier Kampanyası 1 Kasım-31 Aralık tarihleri arasında kurumsal internet şubesine veya kurumsal mobil şubeye giriş yapan KOBİ Bankacılığı müşterilerine çekilişle 1 Ford Tourneo Courier, 10 LG Ultra HD Smart TV, 10 iPhone 6 Plus’tan birini kazanma şansı yakalıyor....

Devamı...

YapıKredi Nuvo Vadeli Mevduat Hesap Kampanyası

YapıKredi Nuvo Vadeli Mevduat Hesap Kampanyası YapıKredi Nuvo Mobil Bankacılık ya da İnternet Bankacılığı ile kredi kartın ya da vadesiz TL hesabından vereceğin her otomatik fatura ödeme talimatına 10 TL....

Devamı...

YapıKredi Nuvo ile 4 Alışverişinizde 1 Bedava Kampanyası

YapıKredi Nuvo ile 4 Alışverişinizde 1 Bedava Kampanyası YapıKredi Nuvo ile 4 Alışverişinizde 1 Bedava Kampanyası Nuvo müşterilerine özel olup, 5 Mayıs - 31 Ağustos tarihleri arasında Nuvo TLcard ile yapılan internet üzerinden harcamalarda dahil tüm alışverişlerde geçerlidir....

Devamı...

Yapıkredi Milli Piyango Bileti Kampanyası

Yapıkredi Milli Piyango Bileti Kampanyası 1 Kasım -1 Aralık tarihleri arasında Misli.com’ a Yapı Kredi İnternet Şube’sini kullanarak para transferi yapan her gün 50 kişiye 1 adet çeyrek Milli Piyango Bileti bedava hediye edilecektir....

Devamı...

Tüm Yapı Kredi Kampanyaları
Kelimeler: Yapı Kredi Bankası, Yapı Kredi Kampanyaları, Yapı Kredi Kampanyalar 2013, YKB Kampanyalar, YKB