13.08.2015 12:18:00

Atlasglb PayPal Yazın Yurt Dışına İndirimli - Detay

Ağustos sonuna kadar Atlasglb.com'dan PayPal ödeme türü seçerek alacağınız 100 TL/€/$/£ ve üzeri tutarındaki tüm yurt dışı rezervasyonlarda aynı para biriminden olmak üzere 20 TL/€/$/£ indirim sizi bekliyor.

Atlasglb PayPal Yazın Yurt Dışına İndirimli

Atlasglb'ın başlatmış olduğu PayPal Yazın Yurt Dışına İndirimli kampanyası kapsamında Ağustos sonuna kadar Atlasglb.com'dan PayPal ödeme türü seçerek alacağınız 100 TL/€/$/£ ve üzeri tutarındaki tüm yurt dışı rezervasyonlarda aynı para biriminden olmak üzere 20 TL/€/$/£ indirim sizi bekliyor.

Atlasglb PayPal Yazın Yurt Dışına İndirimli Detay


Promosyon 11-31 Ağustos tarihleri arasında, tek yön ya da gidiş-dönüş olarak atlasglb.com desktop sitesinden TL/€/$/£ para birimleriyle satın alınan yurt dışı uçuş hatlarında geçerlidir.

Atlasglb PayPal Yazın Yurt Dışına İndirimli 4.000 tane işlem ile sınırlıdır, kontenjan dolduğunda promosyon sona erecektir.

Promosyon süresince alacağınız döviz para birimindeki yurtdışı uçuşu harcamalarınızda aynı döviz para birimi değerinde indirim yapılacaktır.

AtlasJet Online Uçak Bilet almak için Tıklayınız.

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Atlasglb PayPal Yazın Yurt Dışına İndirimli ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer AtlasJet Kampanyaları


2018 Atlasglobal Kampanyası

2018 Atlasglobal KampanyasıAvis ile konforunuz karada da devam edecek, bu fırsat kaçmaz! ...

Devamı...

Atlasjet’den İstanbul’dan Moskovaya Uçuş Fırsatı

Atlasjet’den İstanbul’dan Moskovaya Uçuş Fırsatıİstanbul’dan Moskovaya Atlasjet ile uçan herkes kazanıyor. Şimdi 189,90 $’den başlayan fiyatlar ile. Bu fırsat kaçmaz!...

Devamı...

Atlasglobal Kampanya!

Atlasglobal Kampanya!Tüm yurt dışı uçuşlarda 4 bilet alıp 3 bilet fiyatı ödemek ister misiniz? O zaman Atlasglobal’a gelin, kampanyayı kaçırmayın....

Devamı...

Hopi ile Atlasglobal’den aldığın Biletlerde Paracık Kazanma Fırsatı

Hopi ile Atlasglobal’den aldığın Biletlerde Paracık Kazanma FırsatıAkıllı telefonunuza Hopi uygulamasını indiren üyelere Atlasglobal web sitesi üzerinden yapacağınız uçak bileti alımlarında Paracık kazanma fırsatını yakalayın....

Devamı...

Tüm AtlasJet Kampanyaları