30.11.2012 11:53:00

Teledünya %50 İndirim Kampanyası - Detay

Türksat tarafında başlatılan Teledünya %30 indirim kampanyası kapsamında Teledünya üst paketlere taahhüt ile abone olanlara ilk 3 ay %50 indirim yapılıyor.

Teledünya Üst Paket İlk 3 Ay %50 İndirim Kampanyası

Teledünya'nın başlatmış olduğu kampanya kapsamında  Üst Paket tarife ücreti ilk 3 ay %50 indirimli olarak belirlenecektir; ilk 3 aydan sonra ise tarife üzerinden ücretlendirilecektir.Bu avantajlı kampanya kampanya 27.09.2012 – 31.12.2012 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Bu kampanya kapsamında otel motel ve yabancı aboneler dışında, bireysel tarifede olan aboneler ve resmi kurum ve kuruluşlar yararlanabilecek.

Bu kampanya sayesinde müşteriler, Teledünya Üst Pakete üyesi olacaklardır.

Kampanya kapsamında müşterilerin, üye oldukları hizmetlere 12 ay abone kalmayı taahhüt etmeleri zorunludur.

Kablo TV kurulum ve Teledünya aktivasyon ücretleri tarife üzerinden peşin ya da taksitli olarak belirlenecektir.

Teledünya Üst Paket tarife ücreti ilk 3 ay %50 indirimli olarak ücretlendirilecektir; ilk 3 aydan sonra ise tarife üzerinden belirlenecektir.

Kampanya kapsamında, taahhüt süresi boyunca, Abone Teledünya Üst Paket üyeliği, Teledünya Temel Paket aboneliğine geçemez.

Kampanya süresi dolmadan aboneliğini iptal ettirmek isteyen aboneler alınmayan aylık Teledünya tarife indirim bedelleri abone Kablo TV kurulum bedeli taksitli ödemeyi seçmiş ise, alınmayan Kablo TV kurulum bedeli taksitleri (48 TL’den varsa alınan kurulum ücreti taksitleri düşülecektir) ve abone Teledünya aktivasyon ücretini taksitli ödemeyi seçmiş ise alınmayan Teledünya aktivasyon bedelini taksitleri (42 TL’den varsa alınan aktivasyon ücreti taksitleri düşülecektir) tahsil edilecektir.

Kampanya Teledünya altyapı imkanları ile sınırlı olacaktır.

Teledünya Hizmeti, Kablo TV Hizmeti ile birlikte sunulabilmektedir.

Türksat tarifelerde değişiklik yapma hakkını gizli tutar. Tarifelerde oluşacak değişiklikler tüm müşterilere yansıtılır.

Türksat belirlenen süreden önce kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını gizlidir.

Teledünya hizmetine ilişkin herhangi bir taahhüdü olan müşteriler tarife değişimi yoluyla bu kampanyadan faydalanamazlar, yeni abonelik başvurusu şekliyle kampanyaya dahil olabilirler. Teledünya aboneliğine ilişkin taahhüdü olmadığı halde Uydunet kampanyalarından birine dahil olan müşterilerin üyelik  ise Uydunet hizmeti ile ilgili olduğundan bu kapsam dışında tutulacaktır.

Taahhütsüz Teledünya aboneleri tarife değişimi seçeneğiyle kampanyadan faydalanabilirler.


ABONE OLUNACAK HİZMETLER TELEDÜNYA ÜST PAKET

TAAHHÜT 12 AY

TARİFE İLK 3 AY  %50 İndirimli İLK 3 AYDAN SONRA GÜNCEL TARİFE ÜZERİNDEN

Kablo TV KURULUMTAKSİTLİ 4 TL*12 AY=48 TL YA DA PEŞİN 43 TL

TELEDÜNYA AKTİVASYON TAKSİTLİ 3,5TL*12 AY = 42TL YA DA PEŞİN 35 TL

Bu kampanyayla ilgili daha detaylı bilgi almak için www.turksatkablo.com.tr sitesini ziyaret edebilrsiniz.Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Teledünya %50 İndirim Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Teledünya Kampanyaları


Türksat i-Kutu Kiralama Kampanyası

Türksat i-Kutu Kiralama KampanyasıSene sonuna kadar geçerli bu kampanyada tarife fiyatı 15,00 TL! İnteraktif Kutu İndirimli Kiralama hizmetini 24 ay ya da 36 aylık alabilirsiniz....

Devamı...

Türksat Yüzünüzü Gülümseten Kampanya

Türksat Yüzünüzü Gülümseten KampanyaBu kampanyada; Analog KabloTV + KabloTV Üst Paket + 100 Mbps 100 GB Kotalı Kablonet Tarifesi + Altın Sinema Paketi + Kablosess Her Yöne 50 dakika vardır. ...

Devamı...

Televizyon, İnternet ve Dakika Üçü Bir Arada Kampanya

Televizyon, İnternet ve Dakika Üçü Bir Arada KampanyaAyda sadece 79,99 TL'ye Ekosınırsız Fiber İnternet + Teledünya Üst Paket + Kablo TV + Altın Sinema Paketi + Uydunet Telefon Her Yöne 100 dakika !...

Devamı...

Teledünya Türksat Kablo Aramıza Hoşgeldin Fırsatı

Teledünya Türksat Kablo Aramıza Hoşgeldin FırsatıTürksat Kablo TV + Teledünya + Sınırsız İnternet ve Her Yöne 100 dakika Telefon ayda sadece 20,99 TL sahip olabilirsiniz....

Devamı...

Tüm Teledünya Kampanyaları