21.04.2017 14:13:00

Tivibu Ayda 5 TL Kampanyası - Detay

Mobil abonelerine özel Şampiyonlar Ligi ve Tv Keyfi ayda 5 TL!

5 TL Kampanyası

Sadece kampanyaya dahil olarark Türk Telekom mobil tarife grubunda bireysel faturalı hat veya tanıdığına ait Türk Telekom mobil faturalı hattı referans gösteren Yeni Tivibu aboneleri yararlanabilir.

5 TL Kampanyası Detayları

Kampanya kapsamında, Tivibu Uydu Süper Paket abonelerine Tivibu Go Süper Paket 3 ay hediye edilecektir.

Kampanya dahilinde 24 ay taahhüt istanmektedir.

Kampanya kapsamında Uydu için iç kurulum ücreti peşin ve 24 ay taksitli seçenekleri ile 60 TL olarak sunulmaktadır. Aboone ihtiyaç ve talebine doğrultusunda Dış Kurulum 132 TL (11 TL * 12 ay) olarak faturaya yansıtılacaktır.

Self kurulum ücretsizdir. Self kurulum hizmeti sadece belirli Türk Telekom Bayileri sağlayabilir.

Aktivasyon Ücreti, Uydu Platform Hizmetine erişimin sağlanabilmesi için yapılan teknik aktivasyon işlemi nedeni ile ABONE’ye yansıtılan tutardır. Kampanya kapsamında 30 TL olan aktivasyon ücreti hediyedir.

Referans gösterilen Mobil hattın tarifesinin değişmesi halinde tarife grubu değişirse verilen indirim tutarı da değişecektir.

İletilen Türk Telekom mobil hat referans numaraların da sıralama aranmamaktadır. İletilen Türk Telekom mobil hat referanslarından hangisi daha avantajlı tarife grubun da ise aboneye o tarife grubunun indirimi yansıtılmaktadır.

Tivibu Uydu ekipmanları teslim edildikten 30 gün içerisinde, referans gösterdiğiniz mobil hat sahibi sms ile onay vermedi ise referans numarasında değişim sağlayabilirsiniz. Sms ile onayı alınmış referans numaraları değiştirilememektedir.

Uydu Alıcısı aylık cihaz kullanım bedelinin hali hazırdaki fiyatı 3 TL (vergi dahil) olup, kampanya kapsamında alınmayacaktır. Kampanya sonunda yürürlükteki cihaz kullanım bedeli tahsil edilmeye devam edilecektir.

Kampanya süresi boyunca, varsa Seç İzle seçeneklerine ve Tivibu kanallarına ücretsiz olarak ulaşılabilecektir. Varsa Kırmızı Halı klasöründen kiralanan içeriklerin ücretleri faturaya ek olarak yansıtılır.

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Tivibu Ayda 5 TL Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer TiviBu Kampanyaları


Tivibu’dan “İlk 6 Ay Ücretsiz” Süper Paket

Tivibu’dan “İlk 6 Ay Ücretsiz” Süper PaketBu kampanyada Süper Paket ilk 6 ay süresince tarafınızca ücretsiz sunulmaktadır. ...

Devamı...

Tivibu Mobil'e Özel Ayda 1 TL Kampanyası

Tivibu Mobil'e Özel Ayda 1 TL KampanyasıTürk Telekom mobil faturalı tarifelesine yeni gelen müşterileren özel Tivibu Uydu Süper Paket ayda sadece 1 TL! Türk Telekom faturalı hat sahibi olan ya da mobil faturalı hatları referans gösteren aboneler, en zengin içerikli Tivibu Süper Paket’ten yarar...

Devamı...

Tivibu’dan Mobil İndirim Kampanyası

Tivibu’dan Mobil İndirim KampanyasıTivibunun bu kampanyasını kaçırmayın! Türk Telekom mobil hattı kampanyaya referans olmaya devam ettiği sürece ve azami 24 ay boyunca tabloda gösterilen bu kampanyadan yararlanmanız mümkündür....

Devamı...

Türk Telekom Tivibulu Cep Tarifesi

Türk Telekom Tivibulu Cep TarifesiBol internetli tarife artık cebinizde ve Tivibu avantajı evinizde olarak fırsat sunmaktadır....

Devamı...

Tüm TiviBu Kampanyaları