12.06.2017 11:03:00

Tivibu’dan Mobil İndirim Kampanyası - Detay

Tivibunun bu kampanyasını kaçırmayın! Türk Telekom mobil hattı kampanyaya referans olmaya devam ettiği sürece ve azami 24 ay boyunca tabloda gösterilen bu kampanyadan yararlanmanız mümkündür.

Tivibunun Mobil İndirim Kampanyası

Türk Telekom Mobil Hat tarife grubu indirimi olmayan abonelerimiz 24 ay boyunca belirtilen kampanyalı fiyat (39 TL) üzerinden ücretlendirilecektir.

Tivibu Mobil İndirim Kampanyası Detayları

Sadece kampanyaya dâhil Türk Telekom mobil tarife grubunda bireysel faturalı hattını veya tanıdığına ait Türk Telekom mobil faturalı hattı referans gösteren Yeni Tivibu müşterileri faydalanabilir.

Kampanya dâhilinde, Tivibu Uydu Süper Paket abonelerine Tivibu Go Süper Paket 3 ay hediye edilir.

Bu kampanya da aktivasyon ücreti, Uydu Platform Hizmetine erişimin sağlanabilmesi için yapılan teknik aktivasyon işlemi nedeni ile ABONE’ye yansıtılan tutardır. Kampanya kapsamında 30 TL olan aktivasyon ücreti alınmamaktadır.

Kampanya kapsamında Uydu için iç kurulum ücreti peşin ve 24 ay taksitli seçenekleri ile 60 TL olarak alınır. Müşteri ihtiyaç ve talebine bağlı olarak Dış Kurulum 132 TL (11 TL * 12 ay) olarak faturaya yansıtılacaktır. Self kurulum hizmeti sadece belirli Türk Telekom Bayileri üzerinden sağlanabilmektedir.

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Tivibu’dan Mobil İndirim Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer TiviBu Kampanyaları


Tivibu’dan “İlk 6 Ay Ücretsiz” Süper Paket

Tivibu’dan “İlk 6 Ay Ücretsiz” Süper PaketBu kampanyada Süper Paket ilk 6 ay süresince tarafınızca ücretsiz sunulmaktadır. ...

Devamı...

Tivibu Mobil'e Özel Ayda 1 TL Kampanyası

Tivibu Mobil'e Özel Ayda 1 TL KampanyasıTürk Telekom mobil faturalı tarifelesine yeni gelen müşterileren özel Tivibu Uydu Süper Paket ayda sadece 1 TL! Türk Telekom faturalı hat sahibi olan ya da mobil faturalı hatları referans gösteren aboneler, en zengin içerikli Tivibu Süper Paket’ten yarar...

Devamı...

Tivibu Ayda 5 TL Kampanyası

Tivibu Ayda 5 TL KampanyasıMobil abonelerine özel Şampiyonlar Ligi ve Tv Keyfi ayda 5 TL!...

Devamı...

Türk Telekom Tivibulu Cep Tarifesi

Türk Telekom Tivibulu Cep TarifesiBol internetli tarife artık cebinizde ve Tivibu avantajı evinizde olarak fırsat sunmaktadır....

Devamı...

Tüm TiviBu Kampanyaları