1.10.2015 12:57:00

Tivibu IPTV 12 Ay Taahhüt Fırsatı - Detay

12 ay boyunca sabit fiyat avantajı ve indirimli paketler sunulmaktadır. Ek olarak, 60TL’lik kurulum ücreti yoktur.Tivibu 12 Ay Taahhüt promosyonu Tivibu Ev paketleri için geçerlidir.

Tivibu IPTV 12 Ay Taahhüt Fırsatı

Tivibu'un başlatmış olduğu IPTV 12 Ay Taahhüt Fırsatı kapsamında 12 ay boyunca sabit fiyat avantajı ve indirimli paketler sunulmaktadır. Ek olarak, 60TL’lik kurulum ücreti yoktur.Tivibu 12 Ay Taahhüt promosyonu Tivibu Ev paketleri için geçerlidir.

Tivibu IPTV 12 Ay Taahhüt Kampanya Detayları


Tivibu IPTV 12 Ay Taahhüt Fırsatı giriş yapılan paketin ücret olarak altına inmemek koşuluyla geçişe açık paketlere geçiş yapılabilecektir.

Promosyon Elde edilen indirim bedeli geçiş tarihinden itibaren yeni pakete göre hesaplanacaktır.

Spor içeriği sadece Süper Pakette yer almaktadır ve süper pakete geçilmesi halinde giriş yapılan paket dahil hiçbir pakete geçiş yapılamayacaktır.

Tivibu IPTV 12 Ay Taahhüt Fırsatı Aksi paket geçişleri taahhüt ihlali ve promosyon iptali olarak değerlendirilecektir.

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Tivibu IPTV 12 Ay Taahhüt Fırsatı ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer TiviBu Kampanyaları


Tivibu’dan “İlk 6 Ay Ücretsiz” Süper Paket

Tivibu’dan “İlk 6 Ay Ücretsiz” Süper PaketBu kampanyada Süper Paket ilk 6 ay süresince tarafınızca ücretsiz sunulmaktadır. ...

Devamı...

Tivibu Mobil'e Özel Ayda 1 TL Kampanyası

Tivibu Mobil'e Özel Ayda 1 TL KampanyasıTürk Telekom mobil faturalı tarifelesine yeni gelen müşterileren özel Tivibu Uydu Süper Paket ayda sadece 1 TL! Türk Telekom faturalı hat sahibi olan ya da mobil faturalı hatları referans gösteren aboneler, en zengin içerikli Tivibu Süper Paket’ten yarar...

Devamı...

Tivibu’dan Mobil İndirim Kampanyası

Tivibu’dan Mobil İndirim KampanyasıTivibunun bu kampanyasını kaçırmayın! Türk Telekom mobil hattı kampanyaya referans olmaya devam ettiği sürece ve azami 24 ay boyunca tabloda gösterilen bu kampanyadan yararlanmanız mümkündür....

Devamı...

Tivibu Ayda 5 TL Kampanyası

Tivibu Ayda 5 TL KampanyasıMobil abonelerine özel Şampiyonlar Ligi ve Tv Keyfi ayda 5 TL!...

Devamı...

Tüm TiviBu Kampanyaları